• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Selim
  • ADRES: Haci Halil Mahallesi Gül Sokak No:84
  • TELEFON: 0 (850) 323 1616
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Su tesisatçıları suyun depolanması, iletilmesi ve kullanılması için gerekli olan tesisat sistemlerini kurmak, onarmak ve bakımını yapmakla ilgilenen profesyonellerdir. Esenyurt su tesisatçısı firması evler, işyerleri, endüstriyel tesisler ve diğer yapılar gibi çeşitli yerlerde su tesisatı hizmetleri sunar.

Su tesisatçıları suyun ana kaynaktan binalara veya yapıların içine taşınmasını sağlayan su boru hatlarını kurar. Su kaynaklarından suyun giriş noktalarına kadar olan hatların döşenmesi ve bağlantılarının yapılması işlemlerini içerir. Avcılar su tesisatçısı ustası su sızıntılarını tespit etmek ve onarmak için gerekli olan işlemleri gerçekleştirir. Sızıntıların nedenlerini belirleyerek, hasarlı boru veya armatürleri tamir veya değiştirirler.

Su tesisatçıları su ısıtıcılarına bakım, onarım ve kurulum hizmetleri sunar. Su ısıtıcılarının düzgün çalışması için gerekli olan parça değişimleri, su tankı temizliği veya termostat ayarları gibi işlemleri gerçekleştirirler. Büyükçekmece su tesisatçısı tıkanmış boruların veya kanalizasyon sistemlerinin temizlenmesi işlemlerini yapar. Özel ekipmanlar kullanarak tıkanıklıkları açar veya gerekli görülmesi durumunda boruların yerini değiştirirler.

Beylikdüzü su tesisatçısı su tasarrufu sağlamak için çeşitli çözümler sunar. Örneğin su akışını azaltan armatürlerin veya su tasarruflu tuvaletlerin kurulumunu gerçekleştirirler. Su tesisatçılarının hizmetleri genellikle acil durumlar için de sunulmaktadır. Su sızıntıları tıkanıklıklar veya arızalar gibi acil durumlarda su tesisatçıları hızlı müdahale ederek sorunların çözülmesine yardımcı olurlar.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.