• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

HABERLER

AYDEMİRLER ÇELİK KAPI

AYDEMİRLER ÇELİK KAPI

PVC PENCERE, LAMİNANT PARKE VE MUTFAK DOLABI İMALATI Çelik Kapı Fiyatları Firmamızın sunduğu çelik kapı Modelleri ve fiyatları İstanbul ve çevresinde Avrupa yakası her bölgesinde hizmet ve montaj imkanı sağlamaktır. Kampanyalı Daire giriş bina giriş kapıları satışını yapmaktayız.

ESENYURT WEB TASARIM

ESENYURT WEB TASARIM

Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım cep telefonu ve tablete uyumlu trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, kalan web tasarım kültürünün temelidir.  

Asil Comfort

Asil Comfort

Asil’ce yaşam Projesi farklı büyüklükteki konut tipleriyle rahat ve mutlu bir yaşam için ihtiyaç olan her şeyi bir arada sunuyor.  

Geri sayım başladı! 1 Aralık’tan itibaren..

Geri sayım başladı! 1 Aralık’tan itibaren..

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği takma zorunluluğu 1 Aralık’ta başlayacak. Bu tarih itibarıyla kış lastiği takmayan araç sahiplerine uygulanacak 625 liralık ceza, 1 Ocak 2018’den itibaren 715 lira olacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca, Karayolları Trafik Kanunu gereği yolcu ve eşya taşımalarında kullanılan araçların kış lastiği takmaları, illerin hava […]

BAYRAM ÖNCESI SON KAMPALYALI SATIŞ

BAYRAM ÖNCESI SON KAMPALYALI SATIŞ

Koltuk takımımız 3+3+1+1 modüllerinden oluşmaktadır. Koltuk takımımız yataklı ve sandıklıdır.. Ürünlerimizde Ana Gövdeye Gürgen Ağacı, İskelet (Baza) kısmına MDF kullanılmaktadır. Kesinlikle yay içermez bu sayede daha uzun ömürlü ve konforludur. İthal kumaş, yüzeyinde oluşan çay, kahve gibi lekerin yalnızca su ve hidrofil bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar.  

Beslenme ve aktif yaşam

Beslenme ve aktif yaşam

Herbalife kilo kontrolü ürünleri, takviye edici gıdaları, atıştırmalıkları ve aktif yaşam ürünleri sağlıklı beslenme ve egzersizle beraber kullanıldıklarında sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürmenize yardımcı olur. Herbalife, en yüksek AR-GE (araştırma ve geliştirme) ve üretim standartlarına dayanan yenilikçi ve etkili ürünler geliştirmeyi taahhüt eder. Kendimizi, beslenme endüstrisinin standartlarını belirlemeye adadık. Kilo Kontrolü Kilonuzu korumaya mı […]

Mimoza Peyzaj Mimarlığı

Mimoza Peyzaj Mimarlığı

Mimoza Peyzaj Mimarlığı; insanın, doğanın bir parçası olduğu ve birlikte var olabileceğini, bununda yeşil alanlarımızı koruyarak ve arttırarak sağlanabileceği prensibi ile hareket ederek tüm çalışmalarını insanı, doğayı ve yaşam alanlarını bir arada düşünerek sürdürmektedir. Şirketimizin üstlenmiş olduğu işlerin her aşaması peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Peyzaj mimarlığı alanın her dalında hizmet veren firmamız, […]

TAY SÜRÜCÜ OKULLARINDA

TAY SÜRÜCÜ OKULLARINDA

A, A1, A2 Sınıfı motosiklet eğitimleri 35 bin metrekarelik kendimize ait eğitim pistimizde profesyonel öğretmenler eşliğinde verilmektedir.

Doğada hiçbir şey izole değildir,

Doğada hiçbir şey izole değildir,

Doğada hiçbir şey izole değildir, her şey birbiriyle bağlantılıdır… Johann Wolfgang Von Goethe Bu açıdan bakıldığında; insan hayatı ve doğa, içinde yaşadığımız dünyayla iç içedir. Mimoza Peyzaj olarak bizim amacımız ise; insanın hayatını huzur içerisinde sürdürebileceği yaşam alanları tasarlamak, bunu gerçeğe dökebilmek, doğayı yeniden onarmak ve kaybedileni geri kazanmaya yeniden fırsat tanıyabilmektir. Yaşama değer katan […]

ASİL İNŞAAT FARKIYLA PROJELERİMİZE SON SURAT DEVAM ETMEKTEYİZ.

ASİL İNŞAAT FARKIYLA PROJELERİMİZE SON SURAT DEVAM ETMEKTEYİZ.

ASİL İNŞAAT FARKIYLA PROJELERİMİZE SON SURAT DEVAM ETMEKTEYİZ. FARKLI ZEVKLERE GÖRE ŞEKİLLENEN DAİRELERİMİZ KENDİNİZİ 7/24 GÜVENDE HİSSEDECEĞİNİZ BİR ORTAM YARATIYORUZ. YERDEN ISITMALI ; YÜKSEK TAVANLI KONUTLAR ;ÖZEL TASARIM SERAMİKLERİ ; GÜN IŞIĞINDAN MÜMKÜN OLDUĞUNCA YARARLANMAYI SAĞLAYAN BÜYÜK CAMLARI VE ÖZEL TASARIM MUTFAKLARIYLA AYRICALIKLI BİR YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYORUZ SİZLERE.