• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Truva Büro Makinaları Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
619 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Habib Aşık
  • ADRES: Güneşli Mah. Bağlar Sok. No:12/B Giriş Zemin Güneşli - Bağcılar / İstanbul İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 651 7178
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1997 yılında İstanbul / Güneşli’de Truva Büro Makineleri Ticaret LTD ŞTİ ünvanı ile sektörde yerini almıştır. Kurulduğunda ana faaliyet alanı ; fotokopi cihazlarının satışını gerçekleştirmek ve teknik servis hizmetlerini müşterilerimize ulaştırmak olan firmamız , 2000 yılının ilk çeyreğinde günümüz teknolojisini takip ederek Laser Printer satışı ve teknik servis hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Firmamız bugün, fotokopi ve yazıcı sarf malzemerini, yedek parçalarını, muadil veya orjinal toner ve kartuşlarını ; en iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi fiyat performansını garanti ederek Türkiye’nin heryerine ürün temin etmektedir. Ayrıca referansımız olan kurumsal çalışmalarda , yapılan protokol ile temin ettiğimiz ürünlerin garanti altına alınması ve bu protokol süresince bakım ve onarım hizmetinin verilmesi bizi birinci seçenek haline getirmiştir.

Türkiye genelinde yayılan hizmet ağımızla hizmet ve kalite politikasınca sektöre yön veren öncü marka olma yolunda ilerleyen firmamız; kaliteli ve ekonomik çözümler ile müşteri memnuniyetini birinci amaç edinerek, düşük maliyet ile yüksek performanslı ürün ve hizmet sunmak konusunda başarıya koşmaktadır.

Hedeflerimiz edindiğimiz dürüst, kaliteli ve yüksek performanslı bu hizmeti geniş bir portföy ağı kurarak hem daha fazla müşteriye kendimizi ispatlamak hemde müşterilerimizin en iyisini seçmesini sağlamaktır.
Saygılarımızla

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.