• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

SEFAKÖY BOYACI 0506 023 32 17 VARAN BOYA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
344 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET VARAN
  • ADRES: SEFAKÖY BOYACI MEHMET USTA 0506 023 32 17
  • TELEFON: 0 (532) 435 7491
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

SEFAKÖY Boyacı Usta ekibimizle SEFAKÖY in tüm mahallelerinde boya badana, dekorasyon tadilat, alçı alçıpan ve kartonpiyer işleri yapmaktayız ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli işçilik için bizimle irtibata geçiniz..
Yapacğımız işçilik garantilidir. Yaptığımız tüm işlerimizde müşterimizin memnuniyetini kazanmak öncelikli hedefimizdir. Boya işlerinde veya tadilat işlerinde dolu veya boş olsun tüm işlerimizde eşyların ve zemin tertemiz kalın örtülerle bantlanıp ambalaj yapılır. Böylelikle BOYA VE BADANA sonrası yada ALÇI VE TADİLAT sonrası eviniz tertemiz teslim edilir. Evet, SEFAKÖY Boyacı biziz. SEFAKÖY Alçıcı biziz. SEFAKÖY boya ve badana ustası biziz. Kendi işimizde güvencemiz tamdır. Zira hedefimiz kaliteli bir işçilik ile müşteri memnuniyetidir.

SEFAKÖY Boyacı Ustası yıların deneyimini kalite ve ekonomik fiyatlarla buluşturuyor.

Ev ve işyeri tadilat alçı ve boyama konusunda deneyimli uzman SEFAKÖY boyacı ustası ekibimiz boya badana sektöründe yıllardan beri hizmet vermektedir.

SEFAKÖY boyacı evlerinizi ve ofislerinizi boyama işleri için bizi arayın boya alçı işinde yılların verdiği tecrübeyle en kaliteli malzemelerle boya badana işlerinizi yapıyoruz.

***** Bir Telefon Kadar Yakınız ***** 0532 435 74 91 MEHMET USTA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.