• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
405 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: tayfun sakinci
  • ADRES: BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAH. 1993. SOK NO:35 B PAPATYA 2 RESİDENCE KAT:13 KAPI NO:270-271, 34515 Esenyurt
  • TELEFON: 0 (212) 258 8585
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Optimum Test 2004 yılından bu yana standardizasyon üzerine hizmetler sunan Optimum Kalite Danışmanlık Test Eğitim ve Gözetim Hizm. Ltd. Şti. firmasının Analizler ve Testler üzerine profesyonelleşmiş bir koludur.

Optimum Test; TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yönetim Sistemi kriterlerine uygun olarak hizmet vermektedir.

Kendi bünyesinde bulunan laboratuvarla birçok kapsamda hizmet vermenin yanı sıra, ulusal ve uluslararası birçok global laboratuvarla da partner olarak çalışmaktadır.

Tamamı Mühendislerden oluşan profesyonel kadromuzla uluslararası kabul görmüş standartlarda yerli üreticilerimize gerekli desteği sağlayarak, ülkemizin teknolojik ve sanayi alanındaki gelişiminde katma değer yaratmak amaçlarımızın başında gelmektedir.

Optimum Test; Ürün Belgelendirme, Avrupa Birliği Yeni Yaklaşım Direktifleri Kapsamında CE Belgelendirme, Test ve Analiz faaliyetlerini günümüzün hızla değişen şartlarına paralel olarak müşterilerimize sunmak ve devam eden süreçte kaliteyi artırmak amacı ile kurulmuştur.

Sürekli gelişen koşullara göre kendini yenileyen, olaylara profesyonel olarak yaklaşan, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizde yüksek sürat ile problem çözme ve çözüm üretme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek Kalite Politikası olarak benimsenmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.