• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Kaltanır Çatı Merdiveni

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
519 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan demircan
  • ADRES: Hacı Halil Mahallesi Menekşe Sokak No: 234
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Artık çok daha fazla kullanmak istediğiniz, eski halinden memnun olmadığınız ve yenilemek istediğiniz çatı katları için birçok dekoratif çözüm sizleri beklemektedir. Restore edilen ya da yeni yapılan birçok yapıda bulunan çatı veya tavan arası bölümleri evlerde artık çok daha özen gösterilen yerler haline gelmiştir.
Gelişen dekorasyon sektörü bu gibi yerleri mükemmel yaşam alanlarına dönüştürmek için yepyeni ürünler tasarlamaktadır. Daha fazla aydınlık ve manzara sunan geniş, döndürülebilir pencereler, kolayca kapanıp açılan merdivenler, köşe ve boşluklara uygun eşya tasarımları çatı katlarını renklendirmek için ideal çözümler arasındadır.

Çatı katlarında ya da tavan bölümlerinde şık bir görünüm elde etmek isteyenler önce işin başından başlayıp, çatıları için doğru çatı merdiveni modelini seçmelidir. Yeni nesil çatı merdivenleri normal merdivenlere göre birçok avantajın bir arada bulunduğu merdiven türleridir. Size yer açan, kolay eskimeyen, yer kaplamayan ve hatta gerektiğinde göz önünden kaldırılan bu merdivenler farklı malzemelerden üretilerek evinizin şekliyle bir bütünlük oluştururlar.

Evinizin dekorasyonuna renk katan bu ürünler aynı zamanda uzun ömürlü oldukları için kolay kolay değiştirilmeye, tamire ihtiyaç duymazlar. Tavandan aşağı bir aparatla açılabilen veya otomatik olarak kullanılabilen bu merdivenlerle doğru bir yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ülkemizin ve dünyanın en gözde işlevsel çatı merdivenlerini firmamız üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun hale getirilen ürünlerimiz kurulum sonrasında da firmamızın güvencesi altında olarak sizleri beklemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.