• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
564 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Can Koçkirli
  • ADRES: Merkez Mah. No 20 Esenyurt / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 909 3628
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kale halı yıkama fabrikası ile sizde halılarınız profesyonel olarak yıkata bilirsiniz. Esenyurt ve beylikdüzü başta olmak üzere bir çok ilçede hizmetlerimize devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?
Hizmetlerimizi sunarken alanında tecrübeli çalışanlarımızdan ve son teknolojiye sahip makinelerden yardım alıyoruz. Bu sayede ortaya profesyonel bir temizlik çıkararak eşyalarınızı ilk günkü kadar tertemiz bir hale getiriyoruz. Bunun için sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmayan kaliteli temizlik ürünleri kullanarak eşyalarınızın daha temiz olmasını sağlıyoruz.
Özellikle halı yıkama işinde halılarınızı uygun olduğunuz vakitlerde belirttiğiniz adresten gelip alarak yıkayıp tekrar aynı adrese gelip teslim alıyoruz. Bu sayede sizler herhangi bir zahmete katlanmamış oluyorsunuz. Benzer durum yatak, yorgan, battaniye yıkama gibi hizmetlerimiz için de geçerlidir.
Koltuk yıkama hizmetimiz için ise yine siz kıymetli müşterilerimize en uygun olan vakitte koltukların bulunduğu adrese geliyor ve temizlik için lazım olan tüm malzemeleri yanımızda getiriyoruz. Bu sayede Kale Halı yıkama olarak kaliteli temizliği ayağınıza getiriyoruz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
Kale halı yıkama firmamıza ulaşabilmek için firma ismimiz ile aynı isme sahip internet sitemizi ziyaret etmeniz faydalı olmaktadır. Site içerisinde adres bilgilerimiz, telefon numaralarımız kısacası bize ulaşabilmeniz için gerekli tüm bilgilerimiz yer almaktadır. Bu sayede dilediğiniz her vakit bizimle iletişime geçerek sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Telefonla aramanın yanı sıra adresimize gelerek yüz yüze görüşme imkanınız da bulunmaktadır. Böylelikle güler yüzlü hizmetimiz sayesinde hem temizliğiniz yapılmakta hem de memnuniyetiniz sağlanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.