• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

İstanbul Matbaası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
504 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fevzi Gülergün
  • ADRES: E-5 üzeri Gökdemir Plaza 38/A1 34524 Beylikdüzü - İstanbul - Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 854 3400
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

www.istanbulmatbaasi.com kimdir?

www.istanbulmatbaasi.com, uzun yıllara Grafik Tasarım deneyimiyle matbaacılık hizmeti sunarken, kullanıcı kolaylıkları ve müşteri
memnuniyetini de ayrıcalıklı olarak yerine getirmiş, %100 kalite – %100 iade garantisi veren ilk “Anlaşmalı Matbaa Firması “istanbulmatbaasi.com” dur..

Firmamız Hakkında;

1989 M.S.Ü. Grafik MEzunu Fevzi Gülergün´ün sektörel bilgi ve deneyimi ile kurulan firmamız; Güvene ihtiyaç duyulan hizmete dayalı Anlaşmalı Matbaacılık Sektörüne indirgemiş, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Misyonumuz;
“istanbulmatbaasi.com” müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, internet tabanlı online tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini sunmak için kurulmuştur.

“istanbulmatbaasi.com” güvenli site altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alış veriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
vereceğini ve müşteri haklarını koruyacağına taahhüt ederken, uzun yıllar hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:
Teknolojik sektör yapılanmasını, deneyimli grafikerler, halkla ilişkiler Yasal mecralarda hizmet veren çözüm ortakları ile, en son teknolojik donanımları ile hizmet veren istanbulmatbaasi.com´un vizyonu; müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler vermektir.

Saygılarımızla

“istanbulmatbaasi.com”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.