• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

İş Güvenliği uzmanı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
827 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Altunay
  • ADRES: ESENYURT - İSTANBUL
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1984 Ardahan Damal doğumlu. İlkokul’u Ardahan da Ortaokul ve Liseyi İstanbul Esenyurt ta Okudu. Fırat Üniversitesi Kimya Bölümünü Bitirdi. Birçok Sektörde farklı İş Kollarında Çalıştıktan Sonra 2012 Mayıs Ayında İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Sınavı ile C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Oldu. C Sınıfı Uzman Olarak Doktor Sinan Simsar (DSS OSGB) Osgb De İşe Başladı. Bu Süre İçinde İnşaat, Metal, Gıda, Otomotiv. Lojistk, Boya, Tekstil sektörleri Başta Olmak Üzere Birçok Sektörde İş Güvenliği Uzmanlığı Yaptı.

SOYAK EVOSTAR PROJESİ
innovia 4
YEŞİL İNŞ. İNNOVİA PROJESİ
Soyak Evostar Halkalı Projesinin son aşamasında projede çalışmaya başladı. yaklaşık 8 ay projede görev aldı. proje Bittikten Sonra Aralık 2013 te Yapılan Prim Yükseltme Sınavı İle B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Oldu. Mayıs 2013 te Gökçe Osgb İle Çalışmaya Başladı. Gökçe Osgb’ nin Hizmet Verdiği Yeşil İnşaat İnnovia 4 Projesi’nde 17 Kişilik Ekiple Tam zamanlı Uzmanlık Yapmaya Başladı.

kalekent
GÜL İNŞ. KALEKENT PROJESİ
gül inşaat 11 mahalle
GÜL İNŞ. 11. MAHALLE PROJESİ
2015 Mayıs Ayında Yeşil İnşaat İnnovia 4 Projesi Yanında Gül İnşaat Beylikdüzü Kalekent Projesi’nde de Hizmet Vermeye Başladı.Kasım Ayı Sonlarında Gül İnşaat’ın Yeni Bir Projesi Olan Beylikdüzü 11. Mahalle Projesinde Diğer Projelerle Beraber Gökçe Osgb’ye Bağlı Olarak İSG hizmeti Vermeye Devam Ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.