• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

İKİTELLİ BOYACI 0506 023 32 17 VARAN BOYA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
317 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET VARAN
  • ADRES: İKİTELLİ BOYACI 0532 435 74 91 VARAN BOYA
  • TELEFON: 0 (506) 023 3217
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbulun her bölgesinde İKİTELLİ boyacı olarak kaliteli bir ekiple her türlü dekorasyon işlerinizde hizmet sunmaktayız. Aslında İKİTELLİ boyacı ekibi olarak kaliteli olmamızın ana nedeni işimizi zevkle ve memnuniyetle yapmamızdır. İnanın İKİTELLİ boyacı ekibi olarak biz para odaklı değil kaliteli hizmet ve müşteri kazanma odaklı işlerinizi yapıyoruz. İKİTELLİ boyacı, İKİTELLİ alçıcı, İKİTELLİ boyacı ustası diyebilirsiniz bize. Çünkü biz İKİTELLİ boyacı olarak yıllardır İKİTELLİ alçıcı, İKİTELLİ boyacı ekibi adında hizmet sunmakta olup her geçen gün deneyimlerimize deneyim katıyoruz. Bu deneyim bizi boyada, alçıda, alçıpanda yani tüm tadilat ve tamirat sektöründe ustalaşmamızı sağladı. İşte şimdi biz İKİTELLİ boyacı olarak veya İKİTELLİ alçıcı yada İKİTELLİ boyacı ustası olarak tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapmaya talibiz. Hamd olsun kendimize güvenimz yerinde çünkü artık işimiz adeta bizim için bir vazgeçilmez. Tabi İKİTELLİ boyacı ekibi İKİTELLİ alçıcı İKİTELLİ boyacı ustası olarak sektörde her türlü yeniliği de yakalamaya alçı, boya, gizli ışık, fayans tüm dekora dair yenilikleri harfiyen uyguluyoruz. İKİTELLİ boyacı İKİTELLİ alçıcı isminde bölgede hizmet sunmak bizim için bir marka adeta. Kendi bölgemizde İKİTELLİ boyacı ismiyle anılmak bizlere daha çok müşteri kazandıracaktır. Ayrıca İKİTELLİ boyacı olarak öyle inşaatçı, amele kişileri kendi ekibimize asla karıştırmıyoruz. Çünkü biz müşterimize İKİTELLİ boyacı olarak tertemiz hizmet sunmayı ve memnun etmeyi hedeflerken amelelerin müşterimizi üzmesine asla müsaade etmeyiz. İKİTELLİ boyacı, İKİTELLİ alçıcı veya İKİTELLİ alçıpancı ustası olarak biz iki kardeş olarak çalışma yapmaktayız. Hem birbirimizden eminiz hemde kaliteli işçilik yapmadanda işimizi bitirmeyiz. Bu İKİTELLİ boyacı ekibi olarak artık bedenimize adeta işlemiştir.
Şimdi sizlere yaptığımız birkaç hizmeti belirtmek isterim. Öncelikle İKİTELLİ boyacı olarak bu hizmetleri sunarkende önce isim isim sonra bu ismlerin tek tek uygulanışını yazmak isterim. İKİTELLİ boyacı, İKİTELLİ alçıcı, İKİTELLİ alçıpancı olarak umarız verimli bilgiler vermiş oluruz.
İKİTELLİ BOYACI OLARAK HİZMETLERİMİZ
İKİTELLİ BOYACI
İKİTELLİ BOYA USTASI
İKİTELLİ BOYACI USTASI
İKİTELLİ BOYAMA
İKİTELLİ EV BOYAMA
İKİTELLİ EV BOYACISI
İKİTELLİ KALİTELİ BOYACI
İKİTELLİ BADANA BOYA USTASI
İKİTELLİ BADANACI
İKİTELLİ BOYA USTASI
İKİTELLİ EV BOYAMA USTASI
İKİTELLİ OFİS BOYAMA USTASI
İKİTELLİ UYGUN FİYATA BOYACI
İKİTELLİ ev ve ofis boyama:
İKİTELLİ boyacı veya İKİTELLİ alçıcı yada İKİTELLİ alçıpancı ekibi olarak öncelikle müşteri ile iletişime geçtikten sonra cep üzeri iletişime geçerek İKİTELLİ boyacı olarak müşteriyle anlaşılır bir dil kullanarak iş tarifini istiyoruz. Müşteri İKİTELLİ boyacı olarak bizlere dairesini boyasını tamiratını tadilatını veya alçısını boyasını tarif eder. İKİTELLİ boyacı olarak müşteriye uygun bir fiyat verdikten sonra işi anlaşıyoruz. Tabi İKİTELLİ boyacı olarak müşteriye devamlı malzemeli veya sadece işçilik seçeneklerini sunuyoruz. Ancak müşteri genelde İKİTELLİ boyacı olarak bizlere malzemeli yapmamızı talep eder. Çünkü İKİTELLİ boyacı veya İKİTELLİ alçıcı olarak malzemeyi daha uygun alıyoruz. Müşteri İKİTELLİ boyacı olarak bu malzeme işini bize aktardığında kafası rahat olur. İKİTELLİ boyacı olarak bizde hem kaliteli hemde eksiksiz malzeme alarak İKİTELLİ boyacı olarak işimize odaklanıyoruz. İşte müşteriyle İKİTELLİ boyacı olarak işi anlaştıktan sonra gün için İKİTELLİ boya ustası olarak sözleşiyoruz. Daha sonra İKİTELLİ alçıcı veya İKİTELLİ boyacı yada İKİTELLİ alçıpancı olarak sabah erkenden malzemeleri nalburdan tedarik ediyoruz. İKİTELLİ boyacı olarak malzemeleri eksiksiz tedarik ettikten sonra işe gidiyoruz. Tabi şunu hatırlatayım İKİTELLİ boyacı İKİTELLİ dekorasyoncu olarak bizim anlaşmalı nalburlardan hem uygu boya ve malzemelri alıyoruz hem de daha kalitelisini tedarik edebiliyoruz. Müşterimizin mekanına geldikten sonra İKİTELLİ boyacı olarak ekibi ilkin tüm eşyaları toparlayıp örtülüyoruz. Sonra eşyaların üstünü ince hışır örtü ile örtüyoruz. Daha sonra İKİTELLİ boyacı ekibi olarak yerleri kalın mavi örtü ile örtüp komple parkelerle bantlıyoruz. Sonraki aşamada İKİTELLİ boyacı veya İKİTELLİ boyacı ustası yada İKİTELLİ alçıcı ustası ekibi olarak birimiz alçı tamirlerine diğeri ise tavan boyasına başlar. Alçı tamirleri yerleri ilk önce kazınacak daha sonra İKİTELLİ boyacı olarak boya yapılacak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.