• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Hedron Mühendislik ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
727 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: cem bakır
  • ADRES: Fikirtepe Mah.Özbey Cad. No:71/1
  • TELEFON: 0 (216) 340 4120
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30

FİRMA HAKKINDA

Temellerini 2009 yılında attığımız Hedron Mühendislik,güçlü hizmet anlayışı ile güvenilir ve kaliteli ürünleri uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. Lineer Aktüatörler,İnline Aktüatörler,Planet dc mikro motorlar,Boşluksuz redüktörler alanında uzmanlaşmış olan şirketimiz bir çok önemli projede yer almaktadır. Şiketimiz siz müşterilerimize mühendislik ve makinacılık alanındaki ihtiyatçlarını sürekli ve hızlı çözüm ortagı olmayı amaç edinmiştir

LİNEER AKTÜATÖRLER,
Lineer aktüatörler,ağırlığı yüksek nesneleri, kumanda yardımı ile basitçe kaldırmak,çekmek,itmek,bir yerden bir yere taşımak için kullanılan ve kulanıcılarına birçok avantaj sağlayan sistemlerdir.
Dogrusal aktüatörler kullanıcılarına hidrolik veya pnömatik sistemlerin getirmiş olduğu yüksek maliyetlerin,ve enerji sarfiyatının aksine kullanım maliyeti ve enerji sarfiyatı düşüktür.
Örneğin hidrolik sistemlere kıyasla yağ ünitesi,pompa,valf,elektrik motoru gibi yüksek maliyetli ekipmanlara ihtiyaç duymaz.
Ayrıca hidrolik sistemlerde ünite sürekli çalışmak zorunda olduğu için AC motorun getirmiş olduğu yüksek enerji sarfiyatına ihtiyaç duymaktadır.
Pnömatik sistemler gibi şartlandırıcı,valf,hava vs gibi ekipmanlara ihtiyaç duymaz.
HEDRON doğrusal aktüatörler , motor,dişli kutusu ve vidalı mil içeren bir bloktan oluşur.Müşteri ihtiyaçlarına göre hızlar,yükler,stroklar değişebilmetedir.
Ayrıca konrol kutuları kumandalar ile birden fazla elektrikli doğrusal aktüatör senkron veya bir birimden bağımsız çalıştırılabilmektedirler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.