• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
187 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: denizsu
  • ADRES: ATATÜRK BLV NO:153/102
  • TELEFON: 0 (850) 308 0883
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 24:00 - 24:00

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin önemli destinasyon merkezlerinden Aydin/Didim bölgesinde havalimanı transfer hizmetleri vermek için 2021 yılında kurulduk, gücümüzü transfer ve ulaşım hizmetleri konusundaki uzmanlığımızdan alarak ilk günden bu yana güvenli, konforlu ve üstün hizmet felsefesiyle, güler yüzlü hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz, konusunda uzman kadrosuyla İzmir Havalimanı Transfer ve Bodrum Havalimanı transfer hizmeti vermesinin yanı sıra İzmir den havalimanına 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır.

Havaalanı Transfer hizmetlerimiz, özel tasarlanmış modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız; sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yerli ve yabancı misafirler ve şirketlerin tüm havaalanı transfer hizmetlerini, kongre incentive transfer hizmetlerini, turizm acente hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel Kadro
Şirket içi eğitimlerimiz, alanında saygın akademisyenler ve uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Tüm sürücülerimiz, trafik kuralları ve güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, profesyonel sürüş teknikleri eğitimi, otobüs güvenli ve defansif sürüş teknikleri, iş güvenliği, ilkyardım eğitimlerinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Misafirlerimize her daim üst düzeyde hizmet verebilmek için şirketimizde devamlı olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, yabancı dil eğitimleri verilmektedir.

Gücümüz Uzmanlığımızdan
Her türlü transfer istekleri Transfer ve Operasyon Hizmetleri Departmanımız tarafından web sitemiz üzerinden (www.denizsutur.com) veya telefon aracılığıyla alınmaktadır.

Didim ve Bodrum Bölgesinden İzmir Havalimanı 7/24 Transfer hizmetinde en güçlü firmalardan birisi olan şirketimiz, Bodrum Havalimanı Ulaşım konusunda her geçen gün kadrosunu güçlendirmekte, faaliyet alanlarını yurt içi ve yurt dışında arttırarak devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.