• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

BAKIRKÖY BOYACI USTASI 0506 023 3217 VARAN BOYA BADANA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
331 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET USTA 0506 023 3217
  • ADRES: inizi 1 - 2 Günde Boyuyoruz BAKIRKÖY BOYACI USTASI ÇOK UCUZA BOYA BADANA Bakırköy Boyacı Ustası ÇOK Ucuza Boya Badana adem Aralık 5, 2014 Uncategorized 0 Bakırköy’de Evinizi bir günde boyatmak artık hayal değil. Özellikle bizim gibi 20 yıldır bu işi e
  • TELEFON: 0 (532) 435 7491
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Evinizi 1 – 2 Günde Boyuyoruz
BAKIRKÖY BOYACI USTASI ÇOK UCUZA BOYA BADANA
Bakırköy Boyacı Ustası ÇOK Ucuza Boya Badana
adem Aralık 5, 2014 Uncategorized 0
Bakırköy’de Evinizi bir günde boyatmak artık hayal değil. Özellikle bizim gibi 20 yıldır bu işi emek vermiş olan Bakırköy boya badana ustası ile daha önce eminiz ki tanışmamışsınızdır. Zamanın bu kadar kıymetli olduğu bir anda günlerce boyacı işlerini bitirsin de artık evimden gitsin diye beklemenize gerek yok. İşimizin ehli ustalar olarak sadece bir gününüzü alarak evinizi tertemiz boyayıp teslim ediyoruz. Ustalarımızın kaliteli iş yapması sayesinde yirmi yıldır süren işimize değer katmaya devam edeceğiz.

Bize Nasıl Ulaşacaksınız 0532 435 7491

Bakırköy de herhangi bir mahallesinde Bizlere sitemiz üzerinden bir form doldurarak veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Bakırköy boyacı aramalarınızı son bulduracak harika bir ekiple çalışmak isterseniz evinizin fotoğrafını whatsapp üzerinden paylaşarak ne kadar ücrete yapılabileceğini öğrenebilirsiniz. Kaliteyi ve hızı uygun fiyata bulmak istiyorsanız bize uğramadan evinizi boyatmaya karar vermeyin derim. Özellikle bize karar verdikten sonra hızlı fizibilite çalışmamız ve teslimatta hızımızı gördükten sonra başka kişilere tavsiye edeceğinizden hiç şüphemiz yok.

İşlerimiz Nasıl İlerliyor

Öncelikle bize ulaşıp evinizin kaç metrekare olduğu bilgisini veriyorsunuz daha sonra biz gelip evinizde sizler için ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Yaptığımız keşif sonrasında renk seçimi ile birlikte ertesi gün tüm malzemelerimizle birlikte gelip sabahtan işe başlıyoruz.

Bakırköy boya badana ustası olarak sabah 08:30 itibariyle işinize başlayıp etrafı tamamen poşet rulolarla sarıp evinizi veya ofisinizi bir günde ve tertemiz boyuyoruz. Olmazda böyle bir durum ola ki eviniz bizler tarafından kirletildi. Anında evinizi temizleyip eski durumuna hatta takılacak stor perdeleriniz varsa eski konumuna tekrar montelemesini yapıyoruz. Günlerce usta beklemek, etraf battı ne yapacağız dediğiniz günler artık tarihe karışacak. Çünkü bizler işinde uzman bir kadroya sahip olduğumuz için bir günde evinizi eski konumuna geri getiriyoruz. Tek bir farkla artık eviniz daha temiz ve daha ferah bir ortama kavuşmuş oluyor.

Kaç Günde Teslim Ediyoruz

İşimize bağlılığımızı ve önemsediğimizi belirtmeyi bir borç biliriz. Bu nedenle eviniz ya da ofisiniz ne kadar büyük olursa olsun Bakırköy boya badana ustası işleri sadece bir günde teslim ediliyor. Ekibimizi 2 veya 5 kişiye kadar arttırarak güveninizi her zaman korumaya özen gösteriyoruz. Sunduğumuz hizmeti hem kaliteli hem de pratik bir şekilde yaptığımız için bizden vazgeçmeyeceğinizin garantisini verebiliriz. Eskisi gibi sizleri oyalayan ve evinizi boyamak dışında kullanılmaz hale getiren ustalardan uzak kalıp bizden bir fiyat almanız sizler için daha iyi olacaktır. Kaliteyi uygun fiyata hem hızlı olmasıyla bir arada bulmak zordur bilirsiniz.

Nasıl Bu Kadar Hızlıyız

BAKIRKÖY BOYACI
BAKIRKÖY BOYA BADANA
BAKIRKÖY BADANACI
BAKIRKÖY BOYACIU USTASI
BOYACI USTASI BAKIRKÖY
BAKIRKÖY KARTONPİYER USTASI
BAKIRKÖY ALÇI SIVA USTASI

bakırköt boyacı ujstası bakırköy boya badana bakırköy boyacı

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.