• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Akmen Asansör & Yürüyen Merdiven

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,161 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Akmen Asansör & Yürüyen Merdiven
  • ADRES: Orhanghazi mah. Isıso Sanayi Sitesi 13 yol V-1. blok No 12 ESENYURT/İSTANBUL
  • TELEFON: 212 450 15 53
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AKMEN Asansör yürüyen merdiven sektöründe sahip olunan 17 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sonucunda 2002 yılında kurulmuş bir şirkettir.19 yıllık bilgi birikimi ve deneyimine sahip bu şirketin kurucuları olan bizler 1990 yılında asansör mesleğine dünyanın ileri gelen firmalarında (asansör-yürüyen merdiven, yürüyen bant ve yollar) de başladık.
Uluslararası bir kuruluş, Asansör ve yürüyen merdivende dünyanın en iyi markalarında çeşitli kademelerde (asansör eğitimi, imalat, montaj, arıza, bakım vs.) çalışarak teknik süpervizörlüğe kadar yükseldik. Bu görevlerimizdeki çalışmalarımızda konvansiyonel asansör sistemlerine sahip olunabilecek tüm bilgilere ulaşmış olduk.

Bu firmalarda uzun yıllar çalıştıktan sonra kendi isteğimizle ayrılıp serbest piyasada çalışmaya başladık. Sahip olduğumuz teknolojik bilgi birikimi ve deneyimini piyasa sektöründeki mevcut ve gelişen teknolojiyle sürekli olarak birleştirip uygulamaya koyduk ve oldukça başarılı sonuçlar elde ettik.

Asansörde gelişen teknolojiyi izlerken Türkiye deki asansör aksamlarına çeşitli ilaveler ve değişiklikler yaparak günümüz kullanım koşullarında maksimum verimli hale getirmeyi başardık.
Konutlarda, iş merkezlerinde, resmi dairelerde, sağlık kuruluşlarında, turistik otel ve tesislerinde, gıda kuruluşlarında, fabrikalarda vs. gibi yerlerde bu gibi binaların kat yüksekliği, personel sayısı, ziyaretçi sayısı ve sirkülâsyonu, yatak kapasitesi acil boşaltım ve tesis güvenliği durumları vs. gibi hususlar ile asansör kullanımlarındaki olumsuzlukları göz önüne alarak kullanılacak asansörlerin trafik hesabı (kapasitesi, seyir hızı, hareket sayısı, bina bosaltımı, taşınacak insan sayısı)konforu, güvenliği, dayanıklılığı, enerji tasarrufu, işletimdeki maliyeti(yedek parça temini ve servis hizmetleri maliyeti) ileride oluşacak modernizasyonlari ve bu modernizasyonlardaki dışa bağımlılıkların azalması ile desteklenen teslimattaki hızlılıklar vs. gibi durumlar asansörün niteliğini ortaya çıkarmaktadır. Bu nitelikleri göz önüne alarak kullanıcıların ihtiyaci olan asansör tipini belirleyip gerekli olan asansörleri en ekonomik şekilde tesis etmekteyiz.

Kısacası binalara Temin ve tesis ettiğimiz asansörler en uygun kapasite ve seyir hızında seçildiği gibi gerekli olan maksimum güvenlik,estetik,konfor,ergonomiklik özelliklerine sahiptir.Gerekli donanıma sahip olan asansörlerimizin satış sonrası hizmetlerinde de oldukça başarılı sonuçlar almaktayız.

AKMEN Asansör olarak tesis etmiş olduğumuz asansörlerde Garanti süresini 3 yıla çıkardık.Önümüzdeki yıllarda bu süreyi arttırmak arzusu ve gayreti içinde olacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.