• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Ada Şirketler Grubu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
689 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Kababaş
  • ADRES: Esenyurt/istanbui
  • TELEFON: 0553 825 22 16
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ada Grup Şirketler Olarak; Finansal Danışmanlık Geçici personel temini lojistik personel temini, temizlik hizmetleri, danışma hizmetleri, geçici işçi temini ve yükleme indirme bindirme hizmetlerine farklı açılımlar ile firmaların çeşitli departmanlarında çalıştırmak üzere personel ihtiyacını karşılamak yönünde hizmet vermektedir.
Finansal danışmanlık hizmeti kapsamında müşterilerinin finansal, staratejik ve operasyonel alanlarında gelişmesi ve hedeflerini gerçekleştirmesine yönelik hizmet sağlamakta ve yol göstermektedir.
Mali sıkıntı yaşayan firmalarda, yaptığımız çalışmalar, bankalardan sağlanacak ilave kredi tahsis ve yapılandırma çalışmalarına ışık tutmakta ve süreçleri hızlandırmaktadır.
Yaptığımız çalışmaların bankalarımız tarafından da taktir görmesi doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. Sonuç olarak, kendisini doğru tanıyan ve doğru dille tanıtan firmalarımız, geleceğe güvenle bakabilmekter. Gücümüzü, teknik kabiliyetlerimizden, yaptıklarımızdan ve bize güvenen firmalarımızdan almaktayız.

ADA Finans Olarak; Emlak Kredisi, Konut Kredisi, Araç Kredisi, Ticari Kredi ve Bireysel Kredi işlemlerinizi özenle takip edilip sonuçlandırılır…

Ada Temizlik Şirketi Olarak; Ev, ofis, fabrika, işyeri, organizasyon ve toplantılarınız da sürekli ve anlık temizlik taleplerinize her yerde size en iyi hizmeti sunmak için varız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.