• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

Çorlu Düğün Paketi Mağazası İdeal Mobilya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
221 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: deaç
  • ADRES: Muhittin Mahallesi, Şinasi Kurşun Caddesi no:105 Çorlu Tekirdağ
  • TELEFON: 0 (544) 734 2562
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tıpkı bizim gibi , iç tasarımı seven ve sıradanlıktan ziyade evlerinde daha fazlasını isteyen tüm okuyucuları memnuniyetle selamlıyoruz.

Sitemizde birçok ilham ve güncel trend yazıları bulacaksınız.

Bize ayırdığınız zamanın boşa gitmemesi ve hoş bir şekilde geçmeniz için sizler için yazıyoruz.

Mağazamızda olduğu gibi sitemizde de herkesin kendileri için bir şeyler bulmasını istiyoruz.

İdeal mobilya mesleğe 30 yılını vermiş bir aile şirketidir.

Firmamızın Çevrimiçi satış yapmaya başladığı tarih 2017 başları olarak kayıtlara geçmiş durumda olsa’da mağazacılıkta yakaladığımız başarının web sitemize aktarılması için aradığımız mükkemmeliyet duygusunun hep peşindeyiz, şu anda ülkemizdeki en önemli konunun gelişim olduğunun farkındayız, ve gerekliliklerini yerine getirmek için her gün daha fazla çalışıyoruz.

Şirkette temel değerler aile, dostluk ve dürüstlüktür. Rahat ve güvenilir bir ortamda ve ekip çalışmasını önemsiyoruz.

Şimdi bizim hakkımızda bir söz

İdeal ekibi, farklı fikir, karakter ve stile sahip kişilerden oluşuyor. Ancak tasarım, düzenleme ve iç tasarım konusunda ortak bir tutkuyu paylaşırız.

Yönetici ve takım liderimizin En sevdiği tarz endüstriyel tasarımlar, çatı katı tarzı yerlerin dizaynı ve ham yüzeyli mobilyaların şekillendirilmesidir..

İnternet satış uzmanımız, sizlerle ile çevrimiçi satış ve çevrimiçi iletişim ile ilgilenir. Aynı zamanda En beğendiği stiller modern ve yenilikçi tasarımlardır..

Bireysel müşteri hizmetleri sorumlumuz showroom düzeninden, ürünün son yerine ulaşmasına kadar süreci kimseye bırakmaz, başladığı işi bitirmesiyle ekibin en önemli yerinin sahibidir. en sevdiği stiller avangarde ve country stilinin klasik tarzla birleşimidir.

Mağazalarımız,

Şu an sizlere 3 mağaza ile hizmet vermekteyiz, merkezimizin çorluda olması bir yana 3. mağazamız olan e-ticaret mağazamız ile Türkiyenin her noktasına ürün gönderiyoruz.

E-Mağaza

Şu ana kadar onlarca dış ülke ihracatı da gerçekleştirmiş durumdayız. Bulgaristan, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan, Irak, ABD, Şimdiye kadar ürün gönderdiğimiz yerler arasındadır. Ayrıca Ülke içinde ve dışında bir çok kamu kurum ve kuruluşunun da mobilya konusunda çözüm ortağı olduk.

Omurtak Mağaza

Muhittin mahallesi, Salih Omurtak caddesi, No:63/A adresindeki mağazamız 3 katlı Premium ve Exlusive sınıfta hizmet vermektedir.

Havuzlar Mağaza

Muhittin mahallesi, Şinasi kurşun caddesi No:105/A adresindeki mağazamız iki katlıdır. Düğün paketleri mobilyaları üzerine ihtisaslaşmakta olan mağazamızda her stilden ürün bulabilirsiniz.

Oda Tasarım için İlham mı arıyorsunuz?

İlginç oda düzenlemeleri, sıradışı iç tasarımlar ve dekorasyonlar, modern ve klasik mobilyalar, tasarımcı seçenekleri sunuyoruz. Eviniz için aradığınız stili size sunmak için hazırız. Aradığınız mobilya ideal mobilya’da.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.