• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
916 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Harun Kocaöz
  • ADRES: Cebeci mah. 2559.sok Sultangazi / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 475 37 48
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hizmetlerimiz

İstanbul Teknik Servis
Arçelik Beko Vestel Bosch , Tv Klima Kombi Teknik Servisi

ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ
Klima, Kombi, Ticari Soğutucu ve Su Sebili gibi cihazların montaj, tamir, bakım ve onarımını yapmaktadır. Tanınmış birçok marka ile birlikte çalışmaktadır..

BOSH TEKNİK SERVİSİ
Beyaz Eşya teknik servis hizmeti veren firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

BEKO TEKNİK SERVİSİ
Kombi teknik servis hizmeti veren firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

İSTANBUL BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ
Ticari Soğutucu teknik servis hizmeti veren firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

VESTEL TEKNİK SERVİSİ
Klima teknik servis hizmeti veren firmamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

ARÇELİK YEDEK PARÇA SERVİSİ
yedek parça konusunda da kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

İSTANBUL Arçelik Beko Vestel Bosh Beyaz Eşya, Kombi, Klima, TV Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Teknik Servis, Gaziosmanpaşa Teknik Servis, Beşiktaş Teknik Servis, Sarıyer Teknik Servis, Şisli Teknik Servis, Bakırköy Teknik Servis, Avcılar Teknik Servis, Esenyurt Teknik Servis, Beylikdüzü Teknik Servis, Küçükçekmece Teknik Servis, Bayrampaşa Teknik Servis

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.