• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

ARAMA SONUÇLARI

Avrasya Paintball

Avrasya Paintball

Avrasya Paintball işletmesinin İstanbul içerisinde birçok ilçede şubesi bulunmaktadır. Esenyurt Paintball olarak mesire alanımız ile sizlere en uygun fiyata 7/24 hizmet vermekteyiz. Outdoor sporların merkezi için hemen siz de rezervasyon yaptırın; atv safari, piknik-mangal gibi ek fırsatlar ile güzel bir hafta sonu geçirin, eğlenceye ortak olun!

Nokta Paintball

Nokta Paintball

Nokta Paintball İstanbul’da Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar ve Çatalca’da paintball alanında faaliyettedir. 2015 yılında kurulup faaliyetine devam eden Nokta Paintball İstanbul Paintball alanında değişik bölgelerde büyük sahalarıyla hizmet vermektedir. Tüm yaşlar için hizmet veren firmamız, öğrenci gruplarına ve şirketlere özel indirimli paintball fiyatları sunmaktadır. Esenyurt Paintball yerleri ve daha birçok hizmet noktası ile aktif olan […]

Marmara Paintball

Marmara Paintball

2014 yılında kurulmuş olan Marmara Paintball Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece ve Çatalca semtlerinde hizmet vermekte olup İstanbul Avrupa Yakası içinde hizmet vermektedir. Bünyesinde mangal hizmeti, piknik alanları, içecek servisleri ve birçok organizasyonu barındıran firma, Esenyurt Paintball için de hizmet vermektedir. Paintball Esenyurt sahaları için de birçok alternatif saha hizmeti sunmaktadır.

TR Paintball

TR Paintball

TR Paintball en uygun fiyata en yüksek kalitede hizmet veren bir paintball firmasıdır. İstanbul’un Paintball Adresi.