• hkalanc@gmail.com
  • 0535 572 75 76

GOLD Gün Vadi Evleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
256 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Günvadi Evleri
  • ADRES: Atatürk Mah. 2257. sk. No: 1/1 Esenyurt / İstanbul
  • TELEFON: (212) 689 66 60
  • FAX: (212) 689 90 07
  • GSM: (212) 689 90 07
  • WEB SİTESİ: http://gunvadievleri.com/
  • E-POSTA: info@gunvadievleri.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

  • Gün Vadi Evleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Atatürk Mah. 2257. sk. No: 1/1 Esenyurt / İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında iş dünyasına adımını atan EVSEV İnşaat, ilk günkü heyecanını koruyarak ve yılların birikimiyle emin adımlarla yükselişini sürdürmektedir. 2005 yılından bu yana inşaat sektöründe EVSEV İnşaat olarak yatırımlarını ve projelerini sürdürmektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Evsev İnşaat, yurtiçinde birçok önemli projeye imza atmıştır.

Gerçekleştirdiği prestijli konut projeleri ile İstanbul’un yenilenen mimarisine artı değerler katan Evsev İnşaat, sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmaktadır. Ayrıca konut projelerinin yanında ticari projelere de imza atan Evsev İnşaat, yatırımlarını ticari alanda değerlendirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

EVSEV İnşaat; proje, taahhüt, yapı denetim, proje yönetimi ve inşaat ile ilgili her konuda işin kontrolünü elinde tutan, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir.

Kaliteli hizmeti temel prensip olarak benimseyen, “müşteri memnuniyeti ve güveni” en önemli değerleri olarak koruyan EVSEV İnşaat, kuruluşundan bu yana “insana ve emeğe saygı” politikasına dayanan yönetim anlayışı ile, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

EVSEV İnşaat; alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında kullandığı özgün inşaat teknikleriyle sadece kaliteyi değil, güvenilirliği de kendisine prensip edinmiştir.

Misyonumuz: Teknolojiyi yakından takip ederek; güvenli ve kaliteli inşaaların yanısıra, insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve huzurlu olacakları alanları sunmaktır.

Vizyonumuz: Her zaman “Daha özgün, daha kaliteli ve daima zamanında” ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik ve özgünlük ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.